O NÁS

Petr%20a%20Lucie

Petr a Lucie a VLNU

Před pár lety jsme utekli do Beskyd, kde jsme oba, tenkrát ještě každý sám za sebe, trávili své dětství. Milujeme Beskydy, milujeme les, milujeme procházky, koupání v řece Ostravici a milujeme pěstování rajčat. Chvilku jsme spolu chodili, dlouho žili a pak se vzali. Jsme šťastní. Jsme šťastni, protože nás baví být spolu, vymýšlet a pracovat.

Lucie - Pletu od malička. Samozřejmě ne všechny ty roky co jsem na světě. V dospívání jsem měla úplně jiné starosti, ale teď je to vášeň. Pletu všude a pořád.

Petr - Rád nosím vše co Lucie uplete a hačkuji. Zatím jenom jako trochu, ale jednou ...

A jak to začalo? Lucie potřebovala na svou vášeň stále více a více různých přízí. A tak jsme různě hledali, zkoumali až jsme nacházeli. A řekli jsme si, že bychom mohli hledání přízí usnadnit všem holkám a klukům, kteří rádi pletou, háčkují nebo cokoli vyrábí. A tak slovo dalo slovo a vrhli jsme se do toho po hlavě a založili vlnu.cz. Pořád se zdokonalujeme a svou práci milujeme. Teď už víme, že tady nejsme jenom pro sebe, pro naše tři kočky Elišku, Andulu a Barunku a pro fenku Lexu, ale taky pro Vás. A to nám dělá dobře. 

 

Petr a Lucie

Petr a Lucie doma