O NÁS

Petr%20a%20Lucie

Petr a Lucie a VLNU

Před pár lety jsme utekli do Beskyd, kde jsme oba, tenkrát ještě každý sám za sebe, trávili své dětství. Milujeme Beskydy, milujeme les, milujeme procházky, koupání v řece Ostravici a milujeme pěstování rajčat. Chvilku jsme spolu chodili, dlouho žili a pak se vzali. Jsme šťastní. Jsme šťastni, protože nás baví být spolu, vymýšlet a pracovat.

Lucie - Pletu od malička. Samozřejmě ne všechny ty roky co jsem na světě. V dospívání jsem měla úplně jiné starosti, ale teď je to vášeň. Pletu všude a pořád.

Petr - Rád nosím vše co Lucie uplete a hačkuji. Zatím jenom jako trochu, ale jednou ...

A jak to začalo? Lucie potřebovala na svou vášeň stále více a více různých přízí. A tak jsme různě hledali, zkoumali až jsme nacházeli. A řekli jsme si, že bychom mohli hledání přízí usnadnit všem holkám a klukům, kteří rádi pletou, háčkují nebo cokoli vyrábí. A tak slovo dalo slovo a vrhli jsme se do toho po hlavě a založili vlnu.cz. Pořád se zdokonalujeme a svou práci milujeme. Teď už víme, že tady nejsme jenom pro sebe, pro naše tři kočky Elišku, Andulu a Barunku a pro fenku Lexu, ale taky pro Vás. A to nám dělá dobře. 

 

Petr a Lucie

Petr a Lucie doma

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení