Vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Vždycky se to může stát. Netrefíte barvu, nesedí vám materiál nebo si to prostě rozmyslíte. Vraťte nám to.

V zákonné lhůtě

Každý kdo u nás nakoupil, má právo odstoupit od kupní smlouvy, kterou s námi uzavřel v okamžiku, kdy vytvořil a odeslal přes e-shop www.vlnu.cz objednávku.

Každý kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy, mimo případy uvedené v §1837 zák. č. 89/2012 Sb do čtrnácti dnů od převzetí zboží.
V případě www.vlnu.cz se toto právo nevztahuje na vzorníky vln, přadena, která na vaše přání převineme.
 

K vrácení zboží slouží tento formulář, který můžete stáhnout zde:   Odstoupení od kupní smlouvy

Toto odstoupení od smlouvy doručí kupující e-shopu www.vlnu.vz elektronicky na e-mail my@vlnu.cz a to nejpozději čtrnáctý den od převzetí zboží.

Toto odstoupení od kupní smlouvy přiloží kupující k vrácenému zboží.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, zašle nebo předá prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy zboží, které od prodávajícího obdržel.
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od doručení vráceného zboží peněžní prostředky mimo nákladů na dopravu.
 
Kupující zašle zboží na adresu: VLNU.cz, Lucie Kanurkovová, Nová Ves 71, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí
nebo prostřednictvím Zásilkovny na pobočku: VLNU.cz, Přírodní Svět, Hlavní 81, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí.
Případně osobní předání po telefonické či e-mailové dohodě: 775 900 360, my@vlnu.cz
 
Nevíte-li si rady, zavolejte. Určitě se domluvíme.
 

Mimo zákonnou lhůtu

 
A jak je to s vrácením příze mimo zákonou lhůtu? Průběžně objednáváme zboží a snažíme se mít neustále co nejvíce druhů a odstínů skladem. Ve většině případů objednaného zboží, změní se také šarže dané příze. A to je hlavní důvod proč je vrácení klubíček pro nás komplikované. Uhlídat šarže tak, aby zákazník dostal zboží jedné šarže je jeden z hlavních našich úkolů. A když nám vrátíte klubka jiné šarže, než aktuálně máme, je to pro nás administrativně velmi obtížné.
Proto, chcete-li vrátit nějaká u nás zakoupená klubíčka, zavolejte na 603517765 a domluvíme se osobně, zda je to možné či nikoli.